Kobyła zwana Grapevine

“Wszystkie końskie pomysły i wymysły, strachy na lachy, miłości i co tam jeszcze horsy mają – w japońskiej niemal stylistyce. OCH! Jak mi się to podoba ♥ Mój koń pływał w jeziorze… ale w kałuży na drodze walczył o życie.😋😂 Jakoś to widzę w tej Pracy..” (DK)

Opis: ta ilustracja z koniem jest kolażem cyfrowym: odręczny szkic ołówkiem i jesienna fotgrafia.

Grapevine - rysunek z koniem, Paper Horses

DETALE TECHNICZNE:
Jakoś tak przy okazji zarazy nastąpiła zmiana drukarni, co za tym idzie – jakości na plus. Wydruki nadal są pigmentowe, ale w jeszcze lepszej jakości i na grubszym papierze 230 g/m bezkwasowym, wysyłane przesyłką kurierską w rulonie bezpośrednio z drukarni, aby zminimalizować wszelkie ryzyka.
Z reguły istnieje możliwość wydrukowania plakatu w innym formacie lub na innym podłożu (w formie grafiki na płótnie). Bardzo proszę pytać.

WYMIARY I CENY:
Format A3 (30 cm x 42 cm): 80 zł
Format B2 (50 cm x 70 cm): 110 zł
Format B1 (70cm x 100 cm): 170 zł

  Wybierz rozmiar:
  A3B2B1

  Ilość:

  Adres dostawy:

  Sposób doręczenia: Przesyłka kurierska - 17 zł

  UWAGA! jeśli kupujecie Państwo prezent mikołajkowy, ze względu na czas realizacji zamówienia, proszę rozważyć kupno KALENDARZA.

  Co prawda nie ma instytucji koszyka w mym sklepie, ale grafiki zamówione na dany adres, traktowane są oczywiście jak jedno zamówienie.

  Opcjonalnie:

  *Akceptuję Regulamin Sklepu (link w stopce)

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Katarzyna Dippel w celu obsługi zamówienia.  Wypełniając formularz zamówienia wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia zamówienia oraz na przekazanie danych adresowych firmie kurierskiej w celu dostarczenia przesyłki.

  Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności


  Masz pytanie? Napisz: